Намери нови приятели, форум запознанства, форум приятелство, форум любов и секс, форум спорт...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Намери нови приятели, форум запознанства, форум приятелство, форум любов и секс, форум спорт...

Ако понякога се чувстваш самотно, тук е мястото да разпуснеш! Сподели свои мнения, създай интересни теми с информация, сподели с приятелите си....Избягай от скуката!И запомни - най-важното е да се усмихваш и да се кефиш на живота! Забавлявай се! :)


2 posters

    Да разкажем нещо за себе си...

    Админ
    Админ
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 29
    Точки : 82
    Join date : 18.07.2010
    Години : 35
    Местожителство : София

    Да разкажем нещо за себе си... Empty Да разкажем нещо за себе си...

    Писане by Админ Вто Авг 03, 2010 7:43 am

    Да разкажем нещо за себе си...
    kiss.of.dawn
    kiss.of.dawn
    Нов
    Нов


    Брой мнения : 4
    Точки : 4
    Join date : 05.09.2010
    Години : 28
    Местожителство : Пловдив

    Да разкажем нещо за себе си... Empty Re: Да разкажем нещо за себе си...

    Писане by kiss.of.dawn Нед Сеп 05, 2010 2:53 am

    Да разкажа нещо за себе си ? Хм. Може би, ще кажа , че съм едно от най-ненормалните дечица на планетата :lol: На 14 съм, повечето ме мислят на 20, което не е добре ! : ( Обичам да съм дете ! Обичам детския си живот, защото когато ми е студено, мога да си взема от детския огън. Обичам да слушам рок и метъл. Първата група която прослушах бях на 10 годинки. xD От тогава съм луда фенка ^^ Повечето хора ме взимат за кошче за емоционални проблеми, обичам да ги слушам и да давам съвети. Доста разбран човек съм : ) Не пуша, не пия. Обичам да правя изненади. ^^ И понякога тайничко си мечтая да стана актриса :P ^_^

      В момента е: Сря Сеп 18, 2024 9:13 pm