Намери нови приятели, форум запознанства, форум приятелство, форум любов и секс, форум спорт...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Намери нови приятели, форум запознанства, форум приятелство, форум любов и секс, форум спорт...

Ако понякога се чувстваш самотно, тук е мястото да разпуснеш! Сподели свои мнения, създай интересни теми с информация, сподели с приятелите си....Избягай от скуката!И запомни - най-важното е да се усмихваш и да се кефиш на живота! Забавлявай се! :)


3 posters

    Как да разберем дали приятелите ни са истински?

    Админ
    Админ
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 29
    Точки : 82
    Join date : 18.07.2010
    Години : 35
    Местожителство : София

    Как да разберем дали приятелите ни са истински? Empty Как да разберем дали приятелите ни са истински?

    Писане by Админ Съб Сеп 11, 2010 5:27 am

    Как да разберем дали приятелите ни са истински? Правите ли някакви тестове и тн. за да разберете, че няма лъжи?
    emkei
    emkei
    Нов
    Нов


    Брой мнения : 7
    Точки : 9
    Join date : 25.08.2010
    Години : 35
    Местожителство : Pleven

    Как да разберем дали приятелите ни са истински? Empty Re: Как да разберем дали приятелите ни са истински?

    Писане by emkei Нед Сеп 12, 2010 12:47 am

    За мен начина е един единствен,не е нужно даже да ги подлагам на каквито и да било тестове.Просто им помагам с каквото мога ,винаги съм до тях в труден момент,тъй като съм добра душа и ако ми отговорят със същото ,значи са истински приятели,ако ли не ,значи не са хората за мен.
    Husalen
    Husalen
    Нов
    Нов


    Брой мнения : 15
    Точки : 21
    Join date : 05.09.2010
    Години : 33
    Местожителство : Пловдив

    Как да разберем дали приятелите ни са истински? Empty Re: Как да разберем дали приятелите ни са истински?

    Писане by Husalen Нед Сеп 12, 2010 11:29 am

    Хората се подразбират.. не са нужни умишлени тестове. От държанието, разговорите и постъпките му спрямо другите може да се разбере. Пък и животът все пак е такъв, че искаме или не винаги има тестове.
    Аз съм голям скептик спрямо хората въобще, затова и смятам, че истински приятели май няма вече. Всичко е до скапаните интереси и нужди. Предразполагат те да им помагаш в нужда, но изпаднеш ли ти до най-леката зависимост от тях и край с предразполагането.

    Sponsored content


    Как да разберем дали приятелите ни са истински? Empty Re: Как да разберем дали приятелите ни са истински?

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Сеп 18, 2024 9:24 pm