Намери нови приятели, форум запознанства, форум приятелство, форум любов и секс, форум спорт...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Намери нови приятели, форум запознанства, форум приятелство, форум любов и секс, форум спорт...

Ако понякога се чувстваш самотно, тук е мястото да разпуснеш! Сподели свои мнения, създай интересни теми с информация, сподели с приятелите си....Избягай от скуката!И запомни - най-важното е да се усмихваш и да се кефиш на живота! Забавлявай се! :)


3 posters

    Привързани ли сте към модата?

    mariel4eto
    mariel4eto
    Нов
    Нов


    Брой мнения : 9
    Точки : 15
    Join date : 08.09.2010
    Години : 31
    Местожителство : Denia, Испания

    Привързани ли сте към модата? Empty Привързани ли сте към модата?

    Писане by mariel4eto Чет Сеп 09, 2010 4:41 am

    Лично познавам хора, които просто не могат да живеят без да са наконтени и да не са в крак с последната мода. Вие от тях ли сте? :) И на какви дрехи предимно залагате?
    Аз лично не съм чак такъв фанатик на тема мода, обличам се както на мен лично ми харесва, но главно съм фен на дрешките на Terranova, Stradivarius, Mango .. :) А вие?
    Админ
    Админ
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 29
    Точки : 82
    Join date : 18.07.2010
    Години : 35
    Местожителство : София

    Привързани ли сте към модата? Empty Re: Привързани ли сте към модата?

    Писане by Админ Чет Сеп 09, 2010 4:46 am

    Аз като цяло не съм фен на модата, някои неща биха ме заинтересували, ако има силна реклама...но туко така няма да тръгна по мола и да се интересувам..


    Последната промяна е направена от Генади на Чет Сеп 09, 2010 5:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Husalen
    Husalen
    Нов
    Нов


    Брой мнения : 15
    Точки : 21
    Join date : 05.09.2010
    Години : 33
    Местожителство : Пловдив

    Привързани ли сте към модата? Empty Re: Привързани ли сте към модата?

    Писане by Husalen Чет Сеп 09, 2010 4:54 am

    Ахх нещо стана авария, нищо ще напиша пак.
    Та аз не съм фен на модерното.
    Обличам се според настроението си. Най-обичам - дънки, потник, някакво горнище и маратонки! По време на романтичните ми периоди може малко по-женствено.
    Не обичам както ти каза фанатиците на тема "мода". Дори ме дразнят. За мен модата е да покажеш чрез облеклото си, част от себе си. А когато един човек сменя стила си на всеки 2 месеца някак се губи.. Както и да е, някои обичат прекалено голямото разнообразие май.

    Sponsored content


    Привързани ли сте към модата? Empty Re: Привързани ли сте към модата?

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пон Сеп 16, 2024 8:25 pm