Намери нови приятели, форум запознанства, форум приятелство, форум любов и секс, форум спорт...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Намери нови приятели, форум запознанства, форум приятелство, форум любов и секс, форум спорт...

Ако понякога се чувстваш самотно, тук е мястото да разпуснеш! Сподели свои мнения, създай интересни теми с информация, сподели с приятелите си....Избягай от скуката!И запомни - най-важното е да се усмихваш и да се кефиш на живота! Забавлявай се! :)


    Лесно ли те свалят?

    Админ
    Админ
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 29
    Точки : 82
    Join date : 18.07.2010
    Години : 35
    Местожителство : София

    Лесно ли те свалят? Empty Лесно ли те свалят?

    Писане by Админ Сря Сеп 08, 2010 6:54 am

    ЛЕСНО ЛИ ТЕ СВАЛЯТ?

    Комплимент, мило съобщение по Скайп или просто горещ поглед - на някои само това им стига, за да хлътнат до уши. Други изчакват да опознаят добре човека срещу себе си, преди да го допуснат в сърцето си. Как стоят нещата при теб? Ще разбереш от този тест.

    1. Как ще реагираш, ако в дискотека, докато танцуваш, непознато мом(и)че се приближи до теб и нежно те целуне?
    а) Ще му (й) кажа да се разкара!
    б) Ако ми харесва, няма да имам нищо против.
    в) Страхотно е да се почувстваш желан/а!
    2. Получаваш анонимен e-mail. Обожател/ка те кани на среща пред близкото кино. Ще отидеш ли?
    а) Не, няма да позволя да ме правят на глупак/-чка!
    б) Разбира се, той (тя) просто е срамежлив/а.
    в) Ще се скрия близо до мястото на срещата и ще чакам да видя кой ще дойде. После ще реша какво да правя.
    3. Бъди честен/-на: пил/а ли си толкова, че да не си спомняш нищо?
    а) Не, пийвам си само за настроение.
    б) По принцип не пия алкохол.
    в) Да, накърквал/а съм се до безпаметност.
    4. Страшно си влюбен/а. Случайно разбираш, че гаджето ти е имало много мом(и)чета преди теб. Ще те притесни ли това?
    а) Не, в крайна сметка и аз съм имал/а доста гаджета.
    б) Да, много съм разстроен/а.
    в) Ще се замисля дали той (тя) е честен/-на с мен.
    5. "Ако наистина ме обичаш, ще спиш с мен!" Какво значат за теб тези думи?
    а) Има нещо вярно в тях.
    б) Чиста проба изнудване.
    в) Редовният номер, за да вкараш някого в леглото си.
    6. Не си успял/а да си купиш билет за концерта на любима група. Твой (твоя) обожател/ка, който (която) си отблъснал/а навремето, има две покани и те кани да отидеш с него (нея). Каква е реакцията ти?
    а) Ще отида, но ще си платя билета, за да не пораждам напразни надежди.
    б) Ужасно ще се зарадвам и ще приема поканата.
    в) Ще трябва да забравя за концерта.
    7. В басейна обявяват скок от 10-метров трамплин. Не си го правил/а досега и всички те мислят за страхливец/-ка. Ще се престрашиш ли?
    а) Не, дори и цял живот да ми се подиграват.
    б) Първо ще упражня няколко пъти скока от 3 метра, а после може и да се пробвам.
    в) Ще рискувам на всяка цена.
    8. Отиваш с компания на дискотека. Как ще се облечеш?
    а) Ще сложа най-готините си дрехи.
    б) Ще се спра на удобни дънки и тениска.
    в) Ще облека нещо стилно, което веднага хваща окото.



    КЛЮЧ КЪМ ТЕСТА
    . 1 2 3 4 5 6 7 8
    а 0 0 3 6 3 3 0 0
    б 3 6 0 0 0 6 3 3
    в 6 3 6 3 6 0 6 6

    РЕЗУЛТАТИ
    # 0-24 т.: Не допускаш всеки (всяка) нов/а обожател/ка близо до теб и не принадлежиш към тези, които само от един мил комплимент буквално се разтапят. Преди да се решиш на флирт, искаш да опознаеш отсрещната страна. Но твоята сдържаност често се възприема като безразличие. Така обожател(к)ите ти стигат до извода, че нямат никакъв шанс и се предават. Опитай се да бъдеш по-общителен/-на и по-малко да се дистанцираш.
    # 27-33 т.: Когато някой се опитва да те свали, ти е много гот, наслаждаваш се на флирта. Но това не означава, че обожателят/-ката е успял/а да ти завърти главата. Ще му (й) трябват много повече от няколко красиви думи, защото ти държиш да опознаеш другия и да разбереш дали има сериозни намерения спрямо теб.
    # 36-48 т.: Една мила усмивка или нежен комплимент и сърцето ти пламва от любов. Покаже ли ти някой, че те харесва, вече си хлътнал/а до уши. Точно, защото много лесно се влияеш и от най-малкото внимание, често попадаш на погрешния човек. Гледай по-критично на хората, които те свалят, и бъди по-взискателен/-на. Това ще ти спести разочарования и любовна мъка.

      В момента е: Сря Сеп 18, 2024 9:13 pm