Намери нови приятели, форум запознанства, форум приятелство, форум любов и секс, форум спорт...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Намери нови приятели, форум запознанства, форум приятелство, форум любов и секс, форум спорт...

Ако понякога се чувстваш самотно, тук е мястото да разпуснеш! Сподели свои мнения, създай интересни теми с информация, сподели с приятелите си....Избягай от скуката!И запомни - най-важното е да се усмихваш и да се кефиш на живота! Забавлявай се! :)


    Колко добре разбираш другия пол?

    Админ
    Админ
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 29
    Точки : 82
    Join date : 18.07.2010
    Години : 35
    Местожителство : София

    Колко добре разбираш другия пол? Empty Колко добре разбираш другия пол?

    Писане by Админ Пет Авг 27, 2010 8:22 pm

    КОЛКО ДОБРЕ РАЗБИРАШ ДРУГИЯ ПОЛ?

    Успяваш ли да “отгатнеш” мислите и желанията на другия пол? Отговори с “Вярно” или “Невярно” на всеки от въпросите, сумирай точките и ще разбереш!
    ЗА МОМЧЕТА
    1. Смятам, че повечето момичета ме харесват просто като приятел.
    2. Спал съм с много хубави мацки.
    3. Умея да преценявам дали едно момиче е привлечено от мен.
    4. Определено не ставам за сериозна връзка.
    5. Умея да говоря на мадамите, ухажвайки ги, това, което те искат да чуят.
    6. Не съм имал толкова интимни връзки, колкото повечето мои връстници.
    7. Изпитвам трудности, когато трябва да обяснявам на другите, какво точно искам да кажа.
    8. Със сигурност умея да “улавям сигналите” от момичетата, които ме харесват.
    9. Имам повече пари, отколкото приятелите ми.
    10. Съмнявам се, че някога ще постигна голям финансов успех.
    11. Ако поискам, мога да убедя едно момиче, че съм “истински принц”.
    12. Наистина не мога да разбера нежния пол.
    13. Често се случва момичетата да флиртуват с мен.
    14. Ако някоя мацка не прояви интерес към мен, смятам, че тя не е наясно какво всъщност пропуска.
    15. Момичетата определено ме намират за привлекателен.
    16. Срещал съм се с много интелигентни момичета.
    17. Казвали са ми, че имам много добро чувство за хумор.
    18. Когато лъжа момичетата, те винаги ме разкриват.
    19. Обикновено бъркам, когато се опитам да разбера коя мацка проявява към мен романтичен интерес.
    20. Изпитвам трудности да покажа на нежните създания кои са моите силни страни.
    21. Когато съм на парти, предпочитам да разказвам истории, които привличат вниманието на присъстващите дами.
    22. Нямам някакви особени артистични таланти.
    23. Мога да привличам мацките, но рядко се стига дотам да проявят сексуално влечение към мен.
    24. Когато някое момиче ми се усмихне, първата ми мисъл е, че то просто е приятелски настроено.
    ЗА МОМИЧЕТА
    1. Лесно разбирам кога едно момче искрено ме харесва.
    2. Не обичам да ми правят фалшиви комплименти колко съм хубава.
    3. Изглеждам по-малка от повече моите връстнички.
    4. Когато някой пич не прояви интерес към мен, го приемам лично и смятам, че нещо в мен не е наред.
    5. Добре изглеждащите момчета никога не ми обръщат внимание.
    6. Имам усет към стила и се обличам секси.
    7. Привличам повечето успели и богати мъже.
    8. Не смятам, че разбирам силния пол.
    9. С мен момчето получава наистина това, което вижда.
    10. Ако поискам да накарам този, с когото съм, да ревнува, мога лесно да привлека вниманието на някой друг.
    11. Момчетата явно не се чувстват привлечени от моя ум и ниво на интелигентност.
    12. Определено съм по-креативна личност от останалите в обкръжението ми.
    13. Трудно разбирам кога някой пич ме харесва и иска да има нещо общо с мен.
    14. Смея се много и искрено на момчешките шеги.
    15. Ако някой не пожелае да има нещо общо с мен, приемам, че той всъщност не разбира какво изпуска.
    16. Не съм много артистична натура.
    17. Пичът, с когото съм в момента, харчи доста пари за мен.
    18. Обикновено отгатвам какво всъщност искат момчетата от мен.
    19. Не смятам, че моето тяло е толкова красиво, колкото на повечето момичета.
    20. Интелигентните момчета обикновено не искат да имат отношения с мен.
    21. Смятам, че повечето момчета всъщност искат по-дълготрайна връзка, отколкото дават да се разбере на пръв поглед.
    22. Повечето мъже, които ми обръщат внимание, просто искат да правят секс с мен.
    23. Когато отношенията станат наистина сериозни, смятам, че повечето мъже искат да се оженят и да имат деца.
    24. Знам, че ако твърде бързо стигнем до секс с някое момче, то много скоро ще ме зареже.
    ПРЕСМЯТАНЕ НА РЕЗУЛТАТИТЕ
    За момчета: Сложи си по една точка за всеки отговор “Вярно”, ако той е на въпроси 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17 и 21. Добави си по още една, ако си отговорил с “Невярно” на въпроси 1, 4, 6, 7, 10, 12, 18, 19, 20, 22, 23 и 24.
    За момичета: Сложи си по една точка за всеки отговор “Вярно”, ако той е на въпроси 1, 3, 6, 7, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 22 и 24. Добави по още една, ако си отговорила с “Невярно” на въпроси 2, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 16, 19, 20, 21 и 23.


    РЕЗУЛТАТИ
    # 18 И ПОВЕЧЕ ТОЧКИ: ДОБРЕ РАЗБИРАШ ДРУГИЯ ПОЛ Наистина “четеш” мислите и чувствата на срещуположния пол, умееш да го привличаш и да правиш така, че пичът (мацката) да се интересува от теб (като използваш, дори и несъзнателно, разнообразни психологически тактики). Когато става дума за лични отношения, обикновено постигаш това, което искаш.
    # 14-17 ТОЧКИ: ЗЛАТНАТА СРЕДА В приемлива степен разбираш другия пол и почти винаги си в състояние да го привлечеш физически и емоционално. Обикновено стратегиите ти по отношение на връзките са в рамките на “един път губя, друг път печеля”.
    # 13 ИЛИ ПО-МАЛКО ТОЧКИ: НЕ СЕ СПРАВЯШ ДОБРЕ В стратегията ти по отношение на другия пол преобладават неща, които определено се нуждаят от подобрение. По-често не се чувстваш комфортно, когато трябва да бъде разбран срещуположният пол, и в повечето случаи не се чувстваш убеден/а, че можеш да привлечеш нечие внимание, независимо, че искаш да го направиш. Но нещата могат да се променят към добро, стига да положиш усилия.

      В момента е: Сря Сеп 18, 2024 9:13 pm